Suite 1 Com Ar-Condicionado, Tv, Wi-Fi E Geladeira
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Deze 1-slaapkamer Suite 1 Com Ar-Condicionado, Tv, Wi-Fi E Geladeira Jundiaí villa ligt binnen 3 km van Museu Aberto de Astronomia en nodigt gasten uit om toeristische bestemmingen te verkennen.
De Mercadao Vila Arens is op 5 minuten lopen gesitueerd. Dit vakantiehuis bevindt zich op 3,1 km afstand van natuurlijke bezienswaardigheden zoals de Jardim Botanico. Educatieve hoogtepunten op een paar stappen verwijderd van deze 1-badkamer villa zijn onder andere Faculdade de Medicina de Jundiai.
Restaurante Taunay ligt vrij dicht bij deze woning en biedt een ruime keuze aan Braziliaanse gerechten. Suite 1 Com Ar-Condicionado, Tv, Wi-Fi E Geladeira villa van 36 m² bevindt zich binnen 10 minuten loopafstand van Jundiai station, waardoor toeristische attracties in Jundiaí gemakkelijk bereikbaar zijn.
- Locale bezienswaardigheiden
- Paroquia das Santas Missoes1,8 km
- Banca Residencial Anchieta2 km
- Paroquia Sao Roque1,7 km
- Igreja Batista da Redencao1,6 km
- Paroquia Sao Pedro Apostolo2,6 km
- Igreja Batista Alianca Eterna2,8 km
- Faculdade de Medicina de Jundiai300 m
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Viracopos45 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Suite 1 Com Ar-Condicionado, Tv, Wi-Fi E Geladeira villa?
Gasten van Suite 1 Com Ar-Condicionado, Tv, Wi-Fi E Geladeira villa kunnen hun auto parkeren op parkeerplaatsen. - ❓
Hoeveel kost het om Suite 1 Com Ar-Condicionado, Tv, Wi-Fi E Geladeira villa te boeken?
De gemiddelde prijs van één nacht in Suite 1 Com Ar-Condicionado, Tv, Wi-Fi E Geladeira villa is $40. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie. - ❓
Wat zijn de beste restaurants in de buurt van Suite 1 Com Ar-Condicionado, Tv, Wi-Fi E Geladeira villa?
Gasten van Suite 1 Com Ar-Condicionado, Tv, Wi-Fi E Geladeira villa kunnen eten in Restaurante Taunay restaurant, dat Braziliaanse gerechten serveert. - ❓
Hoe dicht ligt het treinstation bij Suite 1 Com Ar-Condicionado, Tv, Wi-Fi E Geladeira villa?
Er ligt Jundiai treinstation binnen 10 minuten loopafstand van Suite 1 Com Ar-Condicionado, Tv, Wi-Fi E Geladeira villa.